Бикина принт донати тъмно син фон
Бикина принт донати тъмно син фон

Бикина принт донати тъмно син фон

Обичайна цена 7.80 лв
Единична цена  за 

  • 60% памук
  • 35% полиестер
  • 5% еластан

SKU 7123